területi képviselők elérhetőségei

Ha a termékről szeretne bővebb információt,műszaki adatot vagy a szállítással kapcsolatban lenne kérdése, keresse fel partnereink területi képviselőit. Akár ingyenes helyszíni szemle, tanácsadás!

ABetonTérkő Nagy Róbertné Antónia nagy.antonia@abetonterko.hu  0670/368-6941
Austrotherm Grélinger Ákos grelinger.akos@austrotherm.hu 0630/754 2293
Barabás tégla Nagy Gábor nagy.gabor@barabasteglako.hu 0630/234-6946
Bauder Polacsek Gergely gergely.polacsek@bauder.hu 0630/506-7887
Baumit Karády Gábor gabor.karady@baumit.hu 0630/665-21-48
Bachl Kéri Zsolt keri.zsolt@bachl.hu 0630/300-7049
BetonEpag   info@betonepag.hu 0630/200-0965
Bitupont Kft Bodnár Mária bodnar.bitupont@gmail.com 0620/928-9442
Bramac Seregi Albert albert.seregi@bramac.com 0630/957-5383
Creaton Szép Zoltán zoltan.szep@creaton.hu 0630/320-6891
DDC Wéber György webergy@duna-drava.hu 0670/378-2844
Frühwald Kovács Zsolt kovacs.zsolt@fruhwald.hu 0630/605-7704
Graymix Bartos Gábor  – 0630/445-3330
Himex Schiebelhut Zsanett zsanett.schiebelhut@himex.hu 0630/758-0838
ISO-LINE Horváth Zsuzsanna horvath.zsuzsanna@iso-line.hu 0630/229-8780
ISONIL Kádek Gábor izonil@izonil.hu 0670/271-1222
ISOTEQ Aulich Péter  – 0630/684-2578
Isover Venásch Zsolt zsolt.venasch@saint-gobain.com 0630/927-4743
Kavicsbeton Barabás Gábor barabas.gabor@kavicsbeton.hu  0630/311-1610
King Stone Pelbárt Mátyás kingstone@kingstone.hu  06-20/502-2117
Knauf Insultation Endes Attila Attila.endes@knaufinsulation.com 0630/293-3210
Kunság tégla Kiss Juli kuntegla@gmail.com 0620/772-2048
Kvrac ásvány Patrik-Pirk Szabolcs 0630/269-8432
La Pietra Barócsik András lapietra@lapietra.hu 0670/369 2351
LB Knauf Bellányi Zsolt bellanyi.zsolt@lbknauf.hu 0630/788-2380
Leier Bognár Zoltán bognar.zoltan@leier.hu 0630/237-9327
Masterplast Becze László Zsolt beczelaszlo@masterplast.hu 0630/370-2310
Terrán Fehér Péter feherp@terranteto.hu 0620/353-5624
Peakston Sztankó Zoltán sztanko.zoltan@peakston.hu 0620/777-4712
Porfix Kókai zsolt kokai.zsolt@zpt.hu 0670/944-9544
Profibaustoffe  Fehér Kálmán feher.kalman@profihungaria.hu 0630/649-6909
Rigips Ignácz György gyorgy.ignacz@saint-gobain.com 0630/866-2396
Rockwool Galló Orsolya orsolya.gallo@rockwool.hu 0630/268-1485
Sakret Meszter Kolos meszter.kolos@sakret.hu 0630/217-43-82
Schiedel Valler Péter peter.valler@schiedel.com 0630/956-0862
Semmelrock Simon Attila attila.simon@semmelrock.hu 0630/668-6088
SW Umwelttechnik Borbás Erzsébet erzsebet.borbas@sw-umwelttechnik.hu 0630/483-3280
Terranova Bogácsi Szilvia szilvia.bogacsi@saint-gobain.com 0620/262 3337
Tondach Tarjányi Róbert tarjanyi.robert@tondach.hu 0630/928-7431
Velux Jódi Attila jodi.attila@velux.com 0630/933-6427
Weissenböck Horváth Tamás t.horvath@weissenbock.hu 0630/677-8387
Wienerberger Parrag Roland roland.parrag@wienerberger.hu 0630/678-3738
Wienerberger Hartai Károly karoly.hartai@wienerberger.hu 0630/434-0511
Xella/Ytong Csekő Anikó aniko.cseko@xella.com 0630/958-8855